• Eesti

Kontakt

 

Sapa Profiilid AS Sapa suvine vaade
Mõigu Tehnopark
Sära tee 4/6
Peetri küla Rae vald
Harjumaa ESTONIA 75301

Tel +372 651 2991
Faks +372 651 2990
Avatud E-R 8.30-17.00

 

  

Kuidas meile tulla: Tallinna poolt tulles sõida suurtest Tallinna piiritähistest 
mööda ja keera enne Tallinn-Tartu maantee neljaks sõidureaks jagunemist vasakule (silt tee ääres viitab Läike teele).
Mööda Läike teed väikese ringteeni ning sealt vasakule, meie maja on metsapoolne roheline.        
ORIENTEERUMISSKEEM

ERIDISAINIGA PROFIILIDE MÜÜK:
Taavi Saksen
Tel +372 651 2995
GSM +372 51 59155
E-post taavi.saksen@sapagroup.com

Andero Arak
Tel +372 651 2997
GSM +372 50 62305
E-post andero.arak@sapagroup.com

ERIDISAINIGA PROFIILIDE MÜÜGIASSISTENDID:
Leelo Eriks 
Tel +372 651 2994
GSM +372 50 59299
E-mail leelo.eriks@sapagroup.com

Marge Perri
Tel +372 651 2993
E-mail marge.perri@sapagroup.com

Regina Suiste
Tel +372 622 1982
É-mail regina.suiste@sapagroup.com

STANDARDPROFIILIDE MÜÜK:
Tiit Pappo
Tel +372 651 2991 
GSM +372 52 31803
E-mail tiit.pappo@sapagroup.com

Janne Kivila 
Tel +372 651 2996
E-mail janne.kivila@sapagroup.com

PEARAAMATUPIDAJA-FINANTSJUHT
Kristel Hollo
Tel +372 651 2998
GSM +372 55 27244
E-post kristel.hollo@sapagroup.com

  

JUHATAJA
Raigo Rätsep
Tel +372 651 2992
GSM +372 50 74811
E-post raigo.ratsep@sapagroup.com