• Latvija

Vadība

Foto: Carl von Schantz VD Sapa Profiler AB

Carl von Schantz
Rīkotājdirektors  

carl.von.schantz@sapagroup.com

 

Lars Gustafsson, Försäljningsdirektör, Sapa Profiiler AB

Lars Gustafsson
Tirdzniecības un mārketinga direktors 

lars.gustafsson@sapagroup.com

 

 Torbjörn Bardh, tf Teknikdirektör, Sapa Profiler AB

Torbjörn Bardh
Tehniskais direktors

torbjorn.bardh@sapagroup.com

Foto: Ulrika Molander, Manufakturchef

Ulrika Molander
Ražošanas vadītāja

ulrika.molander@sapagroup.com

Andreas Lindberg
Piegādes vadītājs

andreas.lindberg@sapagroup.com

Andreas Green
Finanšu direktors

andreas.green@sapagroup.com

Rolf Norin
Personāla daļas vadītājs

rolf.norin@sapagroup.com