• English Deutsch Polska русский

Dział Sprzedaży Eksport

Czechy i Słowacja

   

 Martin Macik

Regionalny Kierownik Sprzedaży

kom. +420 734 573 477

martin.macik@sapagroup.com

 

Marcin Chowaniak

Starszy Koordynator Sprzedaży (angielski)
tel. +48 32 625 80 25
kom. +48 604 646 052

marcin.chowaniak@sapagroup.com

Sławomir Bolek

Koordynator Sprzedaży
(angielski)
tel. +48 32 625 80 23
kom. +48 604 646 050

slawomir.bolek@sapagroup.com

 

Karolina Kurjanowicz

Koordynator Sprzedaży
(niemiecki, angielski, czeski)

kom. +48 608 361 366
karolina.kurjanowicz@sapagroup.com

     

Niemcy, Austria

   

Łukasz Łaszkiewicz

Koordynator Sprzedaży
(niemiecki, angielski)

kom. +48 604 646 172

lukasz.laszkiewicz@sapagroup.com

 

Małgorzata Żołnierkiewicz

Koordynator Sprzedaży
(niemiecki, angielski)

kom. +48 604 646 173
malgorzata.zolnierkiewicz@sapagroup.com

Monika Mink

Starszy Koordynator Sprzedaży (niemiecki, angielski)
tel. +48 32 625 80 27
kom. +48 604 646 051

monika.mink@sapagroup.com

 

Olga Kępczyńska

Koordynator Sprzedaży
(niemiecki, angielski)

tel. +48 32 625 80 81
kom. +48 604 646 19

olga.kepczynska@sapagroup.com

Karolina Kurjanowicz

Koordynator Sprzedaży
(niemiecki, angielski, czeski)
kom. +48 608 361 366
karolina.kurjanowicz@sapagroup.com

 

Agnieszka Boguszewska-Kaźmierczak

Koordynator Sprzedaży (niemiecki, angielski)
kom. +48 604 646 171
agnieszka.boguszewska@sapgroup.com

     

Rosja, Ukraina

   

Magdalena Barczykowska

Koordynator Sprzedaży

kom. +48 668 019 147

magdalena.barczykowska@sapagroup.com

 
   

Skandynawia, pozostałe kraje

Anna Szalińska - Cwener

Koordynator Sprzedaży
(angielski, niemiecki, francuski)
kom. +48 728 874 491

anna.szalinska@sapagroup.com

 

Sara Witalińska

Koordynator Sprzedaży
(angielski)


kom. +48 660 567 393

sara.witalinska@sapagroup.com


 

Agnieszka Gruszczyńska

Kierownik Działu Sprzedaży (Chrzanów)
tel. +48 607 806 669

agnieszka.gruszczynska@sapagroup.com

 Aleksandra Majchrzak

Kierownik Działu Sprzedaży (Trzcianka)
kom. +48 668 019 131

aleksandra.majchrzak@sapagroup.com

     

 Marta Radziuk

Specjalista ds. Marketingu
kom. +48 604 646 028

marta.radziuk@sapagroup.com