• English Deutsch Polska русский
Dział Sprzedaży Polska

Dział Sprzedaży Polska

Region 1 - Polska Północna

Tomasz Dąbrowski

Zastępca Dyrektora Sprzedaży
kom. 604 646 020

tomasz.dabrowski@sapagroup.com

 

 Izabela Kaczmarek

Starszy Koordynator Sprzedaży
kom. 604 646 170

izabela.kaczmarek@sapagroup.com

   

Dominika Malczyk

Koordynator Sprzedaży
tel. 32 62 58 058
kom. 607 659 048

dominika.malczyk@sapagroup.com

     

Region 2 - Polska Wschodnia

 Marek Mariat

Regionalny Kierownik Sprzedaży
kom. 601 426 812

marek.mariat@sapagroup.com

 

Małgorzata Kościelnik

Koordynator Sprzedaży
tel. +48 67 35 25 105 
kom. 604 646 040

malgorzata.koscielnik@sapagroup.com


 

Karol Stolorz

Koordynator Sprzedaży
tel. +48 32 625 80 26
kom. 604 646 188

karol.stolorz@sapagroup.com

     

Region 3 - Polska Centralno – Południowa

 Grzegorz Cieciura

Regionalny Kierownik Sprzedaży
kom. 604 646 022

grzegorz.cieciura@sapagroup.com

 

 Renata Warnkowska

Koordynator Sprzedaży
kom. 604 646 183

renata.warnkowska@sapagroup.com

   

Katarzyna Olszowik

Koordynator Sprzedaży
tel. 32 625 80 22
kom. 604 646 032

katarzyna.olszowik@sapagroup.com

     

Region 3a - Polska Południowo-Wschodnia

 Krzysztof Klapa

Regionalny Kierownik Sprzedaży
kom. 604 646 037

 krzysztof.klapa@sapagroup.com

 

Małgorzata Chwalisz

Koordynator sprzedaży
kom. 728 874 477

malgorzata.chwalisz@sapagroup.com


 

 

Dominika Kosek

Koordynator Sprzedaży
tel. 32 62 58 059
kom. 602 289 145

dominika.kosek@sapagroup.com

     

Region 4 - Polska Południowo-Zachodnia

 Robert Matkowski

Regionalny Kierownik Sprzedaży
kom. 604 646 021

robert.matkowski@sapagroup.com

 

 Irena Karbowy

Koordynator Sprzedaży
kom. 663 646 019

irena.karbowy@sapagroup.com

 

 

 Sławomir Bolek

Koordynator Sprzedaży
tel. 32 625 80 23
kom. 604 646 050

slawomir.bolek@sapagroup.com

     

 Region 5 - Polska Północno-Zachodnia

 Maciej Krzewicki

Regionalny Kierownik Sprzedaży
kom. 601 995 855

maciej.krzewicki@sapagroup.com

 

Izabela Kaczmarek

Starszy Koordynator Sprzedaży
kom. 604 646 170

izabela.kaczmarek@sapagroup.com



 

 Anna Wosik

Starszy Koordynator Sprzedaży
tel. 32 625 80 48
kom. 604 646 160

anna.wosik@sapagroup.com

     

Dla dystrybutorów, produkty standardowe

Aleksandra Majchrzak

Kierownik Biura Sprzedaży (Trzcianka)
kom. 668 019 131

aleksandra.majchrzak@sapagroup.com

 

 Małgorzata Chwalisz

Koordynator sprzedaży
kom. 728 874 477

malgorzata.chwalisz@sapagroup.com

 

Dominika Kosek

Koordynator Sprzedaży
tel. 32 62 58 059
kom. 602 289 145

dominika.kosek@sapagroup.com


 
   

Tomasz Dąbrowski

Zastępca Dyrektora Sprzedaży
kom. 604 646 020

tomasz.dabrowski@sapagroup.com

     

 Agnieszka Gruszczyńska

Kierownik Biura Sprzedaży (Chrzanów)
tel. 607 806 669

agnieszka.gruszczynska@sapagroup.com

 
   

 Aleksandra Majchrzak

Kierownik Biura Sprzedaży (Trzcianka)
kom. 668 019 131

aleksandra.majchrzak@sapagroup.com

 
   

 Marta Radziuk

Specjalista ds. Marketingu
kom. 604 646 028

marta.radziuk@sapagroup.com